• Азаров пообіцяв не допустити анархії в країні

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 22 січня 2014 року

Прем'єр-міністр України Микола Азаров закликав громадян країни заспокоїтися і підтримати зовнішню політику влади.

«У зв'язку з останніми подіями, що відбуваються в центрі Києва, висока ймовірність отримання тілесних ушкоджень від агресивно налаштованих учасників масових заворушень. У зв'язку з цим ми просимо киян та гостей міста не піддаватися на провокаційні заклики і утриматися від відвідування вул. Грушевського та Європейської площі, де відбуваються масові заворушення», ― цитує прес-центр КМУ заяву прем'єра, висловлену ним сьогодні на засіданні уряду.

Він також закликав опозицію визначитися з тим, чи підтримує вона агресивні дії мітингувальників.

«Невже так звані лідери опозиції не розуміють, що екстремістськими заходами їм не змусити владу прийняти їхні ультиматуми? Їхня мета зрозуміла: спровокувати владу на застосування сили, а потім на владу ж покласти відповідальність. Така їхня тактика і у Верховній Раді, де вони постійно блокують прийняття законів, необхідних для розвитку країни», ― продовжив Азаров.

У той же час він попередив, що влада не допустить анархії та розколу в країні.

«Ніякого хаосу, ніякої анархії та розколу в Україні Президент і уряд не допустять. У разі підтвердження фактів застосування вогнепальної зброї учасниками масових акцій, МВС України накаже застосовувати вогнепальну зброю на підставі статей 15 і 151 Закону України „Про міліцію“», ― попередив прем'єр.

Нагадаємо, народні протести в Києві спалахнули з новою силою 19 січня 2014 р., після прийняття ВР низки скандальних законів. Мітингувальники підпалювали і перевертали автомобілі міліції, а ті у відповідь придушували опір «бунтівників» гумовими кулями і водометами.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...