• Як отримати доступ до Інтернет у разі введення цензури

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 24 січня 2014 року

У разі часткового блокування або блокади Інтернету в Україні, є інструменти, за допомогою яких можна увійти в глобальну мережу. Їх винайшли китайці, які хотіли допомогти співгромадянам обійти «Великий китайський файрвол» комуністичного режиму. Ці програми можна встановити вже сьогодні, оскільки після включення брандмауера пробитися в Інтернет буде набагато складніше.

1. Freegate (скачати можна тут). Ця програма хороша тим, що вона безкоштовна і в ній немає реклами. Підтримується в Internet Explorer.

2. HotspotShield (скачати безкоштовно можна тут). Ця програма умовно-безкоштовна, тому містить рекламу. Підтримується в Firefox.

3. Tor (скачати безкоштовно можна тут). Ця програма не вимагає установки (портативна) і працює в Mozilla Firefox.

Всі додатки значно уповільнюють швидкість Інтернету (особливо при використанні Skype і Youtube), оскільки підключення йде через сторонні сервери або проксі-сервери. Але завдяки цьому вас буде складніше відстежити і можна досить швидко читати новини, пошту, писати повідомлення через Facebook.

За відсутності блокування ці програми можна легко відключити або поставити на паузу.

На випадок, якщо інтернет-провайдери перекриють Інтернет, є ще один плагін ― ZenMate. Він працює в Google Chrome (скачати можна тут).

А любителям працювати в Опері, можна включити опцію «Opera Turbo», яка є в цьому браузері. Увімкніть її і відвідуйте будь-які сторінки на свій розсуд.

При блокуванні ж DNS Facebook провайдерами Києва чи країни всі користувачі можуть у своїх ПК знайти файл hosts. Шлях до нього: C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts.: У цей файл слід додати рядки:

173.252.110.27 facebook.com

31.13.81.128www.facebook.com

Зберегти і перезавантажити комп'ютер. Після цього Facebook можна користуватися безперешкодно до зняття обмежень в Інтернеті. Потім ці рядки можна буде видалити, пише euromaidanpr.wordpress.com.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...