• Вже 27 лікарів-волонтерів постраждали на Грушевського

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 31 січня 2014 року

За час протестів на Грушевського в Києві постраждали кілька десятків лікарів. З них поранення отримали 7 медиків-волонтерів, ще 20 обійшлися легкими травмами і 1 лікар був заарештований на два місяці під час надання допомоги протестувальникам.

Як стверджують медбрати, затриманий 22 січня і відправлений до СІЗО медик з Керчі ― лікар Олексій Тутов, ніякого відношення до протистояння не має. Він тільки виконував клятву Гіппократа, передає ТСН.

Вчора медики в знак протесту принесли до головного будинку міліціонерів свої символічно забарвлені «кров'ю» халати і закликали правоохоронців не стріляти в лікарів.

Відзначимо, на Євромайдані щодня працюють близько 150 лікарів, які надають першу допомогу тисячам людей. Оскільки мітингувальники не довіряють столичним лікарням, медики Євромайдану організували в ряді приміщень свої операційні та хірургічні кабінети.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше в ЗМІ, медики-волонтери скаржилися на те, що їхні колеги-бюджетники здають поранених активістів правоохоронцям.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...