• Президент України прийняв відставку Уряду

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 29 січня 2014 року

Президент України Віктор Янукович 28 січня підписав указ про відставку Прем'єр-міністра Миколи Азарова та Кабінету Міністрів України.

«Керуючись ст. 115 і п. 9 ч.1 ст. 106 Конституції України постановляю прийняти відставку Азарова Миколи Яновича, що тягне за собою відставку всього складу Кабінету Міністрів», ― наголошується на сайті Президента країни.

До початку роботи новосформованого Кабміну повноваження прем'єра будуть виконувати чинні міністри України.

Призначення нового українського прем'єр-міністра здійсниться після голосування у Верховній Раді протягом п'яти днів, згідно Конституції країни.

Призначення майбутнього уряду прокоментував сьогодні депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко.

«Думаю, що склад уряду буде предметом обговорення на сесії наступного тижня. Поки ми не можемо говорити про політичне забарвлення нового Кабінету міністрів, тому що немає відповіді від опозиції. Чи буде це технічний уряд чи політичний, стане зрозуміло після консультацій», ― цитує «Укрінформ» коментар Мірошниченко.

Нагадаємо, вчора Микола Азаров подав заяву про відставку у зв'язку з політичною ситуацією в Україні. За три дні до цього Президент України з метою досягнення компромісу запропонував очолити український уряд Голові Політради ВО «Батьківщина» Арсенію Яценюку, а лідеру партії «УДАР» Віталію Кличко зайняти пост віце-прем'єра. Остаточної відповіді від лідерів опозиції поки не було отримано.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...