• 16-річна дівчина вижила, стрибнувши з висоти 900 метрів

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 3 лютого 2014 року

Мешканка міста Джошуа штату Техас, 16-річна Макензі Ветінгтон (Mackenzie Wethington), зробила стрибок з парашутом з висоти 900 метрів. На жаль, купол пристрою не розкрився і дівчину госпіталізували до лікарні Чікаша штату Оклахома.

Після невдалого свого першого в житті стрибка Макензі дивом залишилася жива, щоправда із численними переломами та ушкодженнями внутрішніх органів. У дівчини пошкоджена печінка, вибитий поперековий хребець, зламані кістки тазу, кілька ребер і лопатка, передає телеканал CBS.

За словами інструктора і власника спортивного центру «Пегас» Роберта Свейнсона, у його клієнтки був дозвіл на стрибок від батьків. Причому батько стрибнув з кілометрової висоти прямо перед нею. Причина, з якої парашут розкрився неправильно, залишилася не відомою.

Відзначимо, законодавство Техасу забороняє особам, які не досягли 18-ти років, стрибки з парашутом. Тому родина вирушила до сусіднього штату Оклахома, де існує не таке суворе законодавство в цій сфері. Батьки, таким чином, хотіли піднести дівчинці довгоочікуваний подарунок на день її народження, який ледь не виявився в її житті останнім.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...