• Під Києвом збираються відкрити музей коней

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 4 лютого 2014 року

Навесні під Києвом у парку «Київська Русь» з'явиться перший в Європі музей рідкісних порід коней, серед яких можна буде побачити нащадків улюблених коней Юлія Цезаря і Олександра Македонського.

Музей «Княжа стайня» відкриють у селі Копачів Обухівського району, пише газета «Сегодня». Він буде обладнаний манежами і трибунами, а його площа становитиме 6 га.

«Це буде перший такий музей у Європі. У ньому буде 30 скакунів більше 20 порід. Цю колекцію ми збирали 3 роки по стайнях Східної та Західної Європи. Тут відвідувачі зможуть побачити ахалтекінця. Ця верхова порода була улюбленою у царя Олександра Македонського. Виведена вона була в Туркменії близько 5000 років тому», ― зазначив виданню президент парку «Київська Русь» Володимир Янченко.

Він додав, що в музеї-стайні також будуть представлені андалузький кінь, чиїх прабатьків осідлав Юлій Цезар, і рідкісна порода гірських карачаївських коней з Північного Кавказу.

За словами Володимира Янченко, відвідувачі музею зможуть не лише помилуватися цими рідкісними скакунами, але і покататися на них, взяти участь у театралізованих виставах і навчитися верховій їзді.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...