• Масовий підпал авто: страховку виплатять лише кільком

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Понеділок, 3 лютого 2014 року

Незважаючи на те, що останнім часом у Києві підпалили кілька десятків автомобілів, страхові компанії отримали лише кілька заявок на відшкодування збитку від потерпілих. Страховики обіцяють виплатити їм компенсацію, оскільки ризик підпалу є частиною стандартного страхового покриття КАСКО.

Видання kommersant.ua повідомляє, зокрема, про два випадки підпалу машин, зафіксованих в СК «Саламандра-Україна» і ще кількох в «PZU Україна» та «Княжа».

Голова правління СК «Саламандра-Україна» Роман Маленко зазначив виданню, що вони заплатять за два спалених автомобіля 380 тисяч гривень, оскільки це однозначно страхові випадки.

Директор департаменту врегулювання збитків СК «PZU Україна» Олег Компанієць сказав, що якщо причиною пожежі були протиправні дії третіх осіб, то такий збиток завжди покриває типовий договір страхування КАСКО.

Відзначимо, активісти Євромайдану підрахували, що з 29 січня в Києві згоріло більше 40 авто. Найбільше число випадків пожежі — двадцять три — зафіксовано в ніч з 29 на 30 січня.

Раніше відповідальність за підпал автомобілів активістів Євро- і Автомайдану взяла на себе організація «Червоний Сектор». Про це на сторінці організації в Facebook повідомив активіст Микола Амельченко.

Читайте також:

Які будівлі вже захопили протестувальники

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...