• Поїзди Іспанії оснастять GPS-навігаторами

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Субота, 1 лютого 2014 року

Незабаром на всіх поїздах в Іспанії встановлять систему GPS, що попереджає машиністів про перевищення швидкості, та самописці, що діють за принципом «чорних ящиків» літаків.

456707115.jpg

Високошвидкісні TGV поїзда, що їздять між Францією та Іспанією. Експлуатуються спільно французькою залізничною компанією SNCF та іспанською ― RENFE. Фото: JOEL SAGET/AFP/Getty Images

Про нововведення, які заплановані на березень-квітень 2014 року повідомила міністр з розвитку та транспортній інфраструктурі Ана Пастор, повідомляє Tourdream.net.

Іспанія стане першою країною в Європі з такими пристроями. Відзначається, що «чорні ящики» будуть записувати, що відбувається в дорозі на відео, включаючи і звук. Крім того, під час руху поїзда машиністам буде заборонено розмовляти по стільниковому телефону.

Крім вищевказаних нововведень в Королівстві буде створено Держагентство з безпеки залізниць. Також з лютого в країні почнуть діяти іменні квитки на потяги, а з липня запрацює система верифікації квитків на залізничний транспорт.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...