• Кролі допомогли археологам знайти історичні цінності

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 5 лютого 2014 року

В Англії сімейство кроликів відкопати «золоту жилу» неподалік від містечка Лендс-Енд в графстві Корнуолл. Цьому кладу, як з'ясували археологи, не менше 8000 років.

Як повідомили вони два дні тому, вухаті гризуни, риючи собі нори, викопали заховані наконечники стріл, крем'яні знаряддя і скребки епохи неоліту, пише Mirror.

Їхня знахідка на пагорбі за 200 метрів від Корнуольского кургану привела до відкриття цвинтаря кам'яного століття, курганів бронзового століття, а також фортеці залізного століття.

«Можливо, тут впродовж тисяч років було поховано багато важливих персон. Кролики зовсім випадково зробили дивовижну знахідку», ― зазначив 30-річний керівник археологічної групи Дін Патон (Dean Paton).

«Вони вирили поруч одна з одною дві маленькі норки, і всі ці скарби були викинуті із землі. Ніхто не знає масштабу цих поховань, але це ― золотий рудник. Сімейство кроликів щойно переписало наші підручники історії».

Тепер команда дослідницької групи «Велика Спадщина» (Big Heritage), що базується в Уіррілі (Wirral), повинна буде протягом двох років проводити розкопки на цій 150-акровій ділянці.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...