• Підлітка, що захопив заручників, умовив здатися батько

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Вівторок, 4 лютого 2014 року

Підлітка, який захопив учнів московської школи 263 в заручники, умовив здатися його батько, який вів з ним переговори разом із поліцією.

Про це повідомляє «ИТАР-ТАСС».

У Слідчому комітеті (СК) повідомили, що підліток був відмінником і, ймовірно, у нього стався якийсь емоційний зрив. Однак, що конкретно сталося, які у нього були мотиви, з'ясовуватимуть в ході слідства.

Прес-секретар СК Володимир Маркін повідомив, що нападник був озброєний мисливською рушницею, легально зареєстрованою на його батька.

Сам батько хлопчика, пише видання, разом зі співробітниками правоохоронних органів вів переговори з сином: він переконав підлітка відпустити заручників і здатися.

Інцидент стався вранці 3 лютого. Підліток увійшов до будівлі школи і, погрожуючи охоронцеві зброєю, зажадав, щоб його пропустили до кабінету біології, де у десятого класу проходив урок. На шляху він поранив одного з вчителів, який пізніше помер. Потім, захопивши заручників, він відкрив вогонь у бік співробітників поліції, які прибули за викликом охоронця. При цьому один із правоохоронців загинув, ще один був поранений.

Пізніше підлітка роззброїли. Захоплені ним учні не постраждали.

За попередніми даними, у школяра, який відкрив стрілянину, був конфлікт з убитим вчителем географії.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...