• Огляд ринку елітної нерухомості в Монако

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 6 лютого 2014 року

℗Нерухомість у князівстві Монако залишається найдорожчою в світі. Головною причиною будівельного буму є, безсумнівно, сприятлива податкова система.

Відсутність прибуткового податку (податку на прибуток і на капітал) для місцевих жителів Монако, а також стабільний ринок нерухомості сприятливо впливають на інвестиції. Купуючи нерухомість у Монако, інвестори можуть розраховувати в першу чергу на капіталізацію об'єкта в майбутньому. Як відомо, рентний дохід у зв'язку з високою вартістю об'єктів залишається незначним (приблизно 2% річних).

Найдоступніша нерухомість Монако — це апартаменти в будинках старого фонду, де ціни починаються від 20 тисяч євро за квадратний метр. У новобудовах престижного району «Золотий квадрат» ціни можуть підніматися до 100 тис євро.

У 2014 році в Монако закінчиться будівництво нового елітного комплексу «Вежа Одеон». Завдяки своїм 170 метрам вежа є найвищою будівлею в Князівстві і розташована в безпосередній близькості від Казино Монте-Карло. Щасливі мешканці комплексу зможуть скористатися консьєрж-службою 24 години на добу 7 днів на тиждень, приватним кінозалом, бізнес-центром, а також велнес-центром. Ціни на апартаменти варіюють від 60 до 80 тисяч євро за квадратний метр залежно від поверхів.

Монегаська податкова система з повною відсутністю в ній будь-якого прямого оподаткування безсумнівно супроводжує наростальний інтерес до елітної нерухомості в Монако, залучаючи інвесторів з усього світу і просто цінителів красивого життя.

Також читайте...
***
Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст та думки, викладені у статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...