• Рух транспорту на барикадах у Києві регулюють ніжкою від стільця

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 6 лютого 2014 року

Поки центр Києва перекрито барикадами, євромайданівці взяли на себе роль регулювальників руху автотранспорту. Оскільки у них немає в наявності жезла, потік машин вони направляють ніжкою від стільця, перемотаною скотчем.

«Я уважно стежу за жестами свого колеги з іншого боку барикад, що стоїть на в'їзді. Там, де скупчується більше машин, ми відразу їх пропускаємо. Більшість водіїв вітають нас, сигналять і махають руками. Це радує», ― прокоментував газеті «Сегодня» киянин Віталій, який чергує сьогодні між Українським домом та Національною філармонією.

За його словами, чергові «регулювальники» на барикадах змінюють один одного кожен день. Варта кожного триває по кілька годин.

Раніше начальник Державтоінспекції Києва Анатолій Курінний пообіцяв протестувальникам, що транспорт, який доставляє продукти та дрова на Майдан, ДАІ блокувати не буде.

Нагадаємо, 4 лютого Українська митна служба заблокувала офіційну гуманітарну допомогу Майдану з Польщі: контейнер з перев'язувальними матеріалами, розкладними ліжками, теплим одягом, спальними мішками і іншими речами (всього 10 тонн), повідомляло Польське радіо. Щоб потрапити до протестувальників на Майдані, контейнер повинен отримати згоду у восьми українських міністерств.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...