• Яценюк назвав умови, на яких готовий очолити Кабмін

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 6 лютого 2014 року

Арсеній Яценюк погодиться очолити Кабмін, якщо всі пости в уряді займуть опозиціонери. Про це лідер парламентської фракції партії «Батьківщина» заявив в інтерв'ю українській редакції Deutsche Welle.

«Ми готові покласти на себе всю повноту відповідальності за країну, готові очолити уряд, якщо міністерські посади в українському уряді займуть представники опозиції. При цьому уряд повинен буде сформовано в парламентсько-президентській республіці після повернення до Конституції України редакції 2004 року... Я готовий втратити рейтинг, щоб врятувати країну», ― зазначив Яценюк.

Він також висловив переконання, що «опозиція буде в силах в умовах розладу в українській державі, економічної кризи і знецінення національної валюти навести мости».

У свою чергу у фракції «УДАР» запевнили, що готові проголосувати за кандидатуру Яценюка на посаду прем'єр-міністра. Однак самі вони не збираються брати участь у формуванні уряду, поки при владі буде стояти чинний Президент країни Віктор Янукович, зазначив депутат-ударовець Валерій Пацкан в ефірі 5 каналу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...