• Daewoo Gentra та Lada Priora: яке авто краще

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 11 лютого 2014 року

Седан Daewoo Gentra, що був представлений на авторинку в 2013 році, одразу прикув до себе увагу автолюбителів та почав складати конкуренцію російському седану Lada Priora. Чим особливі ці автомобілі і по яких параметрах кожен із них виграє?

Розпочнемо із серця автомобіля — двигуна. Daewoo Gentra комплектується 1,5-літровим з віддачею 105 кінських сил. У Lada Priora — на вибір 3 двигуни по 1,6 літрів потужністю 106, 98 або 87 кінських сил.

Перевага Lada Priora в тому, що розганяється до 100 км/год за 11,0 секунд, Daewoo Gentra — за 11,9 секунд. Крім того, російська модель витрачає менше палива — в середньому 6,9 літри проти 8,5 літрів або навіть 9,4 літри з автоматичною коробкою передач.

Крім того, Priora є менш дружньою до навколишнього середовища і відповідає екологічному стандарту Євро-3, Daewoo Gentra — Євро-5.

Щодо дизайну, то розробники Daewoo Gentra, як відомо, зробили ставку на перевірений варіант і взяли за прототип Chevrolet Lacetti, дещо спростивши його. Lada Priora стала більш привабливою, але прориву у дизайні кузова, очевидно, не відбулося. 

Що стосується підвіски, то явним лідером порівняння є Daewoo Gentra, яка відмінно себе поводить на високій швидкості. Lada Priora навпаки — добре адаптована до поганих доріг, але не так добре йде на високих швидкостях.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...