• Перший хромбук вийшов від НР

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 17 грудня 2013 року

Компанія Hewlett Packard представила на ринку свій перший хромбук — ноутбук, який працює на пратформі Google Chrome OS.

Їхній Chromebook 14 із 14-дюймовим екраном та роздільною здатністю 1366×768 точок працює на процесорі Intel покоління Haswell. Такий ноутбук розроблений для роботи з програмами та сервісами Google, які будуть оновлюватись на ньому автоматично. Хромбук від HP має вбудований модуль 3G.

Всі покупці новинки отримують подарунки — протягом 2 років вони зможуть безкоштовно користуватись 100 Гігабайтами дискового простору на Google Диску.

Об’єм оперативної пам’яті випущеного хромбука становить 2 або 4 Гбайти на вибір. Як накопичувач у новинці використовується SSD місткістю 16 Гбайт. Крім того, зовнішні прилади можна підключати за допомогою інтерфейсів HDMI, USB 2.0, USB 3.0 та спільного гнізда для навушників та мікрофону.

Ціна хромбука від HP буде становити від $299 за ноутбук звичайної модифікації до $349 за ноутбук, оснащений модулем 4G. Новинка буде доступна в магазинах в кількох кольорах.

Нагадаємо, спершу хромбуки вийшли на ринок як бюджетні ноутбуки, але згодом їхні виробники почали задумуватись над створенням подібних пристроїв із вищою ціною та якістю.

Днями в Москві були представлені одразу 3 нові недорогі моделі: звичайний Acer за приблизно 2,5 тисячі грн, із сенсорним екраном — за 3100 грн, Samsung — за майже 3000 грн та Chromebook від HP — в більш ніж 4 тисячі грн. Серед дорогих моделей можна назвати представлений нещодавно компанією Google Chromebook Pixel. Звичайна його модель коштує від $1299, а та, що має вбудований модуль стільникового зв’язку LTE, — $1449.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...