• Перехожим зі смартфонами надсилатимуть рекламу

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Субота, 25 січня 2014 року

Для смартфонів збираються запустити новий сервіс роздачі реклами — оголошення про товари та послуги зможуть приходити тим людям, які заявили, що зацікавлені в них, і встановили спеціальний додаток.

Сповіщення люди зможуть отримувати на телефон, коли проходять поруч із закладом, що розсилає рекламу, але тільки якщо користувач додав такий тип закладів до своїх зацікавлень. З одного боку, це звільнить людей від надокучливої реклами, з іншого — дозволить рекламодавцям адресувати оголошення тим людям, які в них дійсно зацікавлені.

Для розсилки повідомлень в закладах — магазинах, книгарнях, кафе, ресторанах тощо — будуть встановлюватись «маячки», які і розсилатимуть рекламу людям, що проходять повз. Сповіщення отримають лише ті, у кого на телефоні встановлений додаток Datzing.

Для роздачі оголошень будуть використовуватись мережі Wi-Fi та Bluetooth. Планується розробити новий рекламний додаток так, щоб сповіщення змогли роздавати та приймати навіть відносно старі смартфони, оснащені відповідними модулями.

Розробку нового сервісу розпочав колишній головний дизайнер компанії Vertu Френк Нуово. За попередніми анонсами, сервіс отримає назву Datzing і буде запущений вже цього року.

Сервіс Datzing багато в чому подібний до сервісу iBeacon від Apple. Суттєвою різницею є те, що для роботи Datzing не потрібно буде купувати спеціального обладнання.

Френк Нуово — один із засновників компанії Vertu, що випускає мобільні телефони класу «люкс». Посаду головного дизайнера у компанії він займав до 2012 року. Крім того, Нуово виступає із лекціями на багатьох конференціях з технологій, маркетингу та дизайну. Його біографічні розповіді про життя в цілому і роботу зокрема були надруковані в багатьох виданнях з усього світу, а також показані в телепередачах.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...