• Нью-Йоркські поліцейські випробують Google Glass

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 10 лютого 2014 року

У Департаменті поліції Нью-Йорку почали випробування популярного гаджету Google Glass — очікується, що «розумні окуляри» допоможуть поліцейським під час патрулювання та в ході розслідувань.

Тестує окуляри відділ поліції, який працює над аналітикою та розвідкою, повідомляє видання Venturebeat з посиланням на джерела у правоохоронних органах.

В яких саме цілях буде застосовуватись Google Glass у поліції, невідомо, проте фахівці кажуть, що за допомогою модної розробки можна, зокрема, вести оперативно зйомку, а також порівнювати обличчя людей із фото, які містяться в базі даних.

Проте у самій корпорації Google співпрацю із правоохоронними органами спростовують і кажуть, що модель «розумних окулярів» отримав хтось із працівників поліції для тесту в рамках програми Explorer як приватна особа, а не представник департаменту.

Програма тестування «розумних окулярів» працюватиме до початку серійного запуску Google Glass. Всі, хто подав заявки на участь у програмі, мають отримати підтвердження участі у корпорації Google, а також заплатити за пробний варіант окулярів 1500 доларів.

Читайте також: 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...