• Південна Корея і КНДР вперше за 7 років проводять переговори

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 12 лютого 2014 року

Північна і Південна Корея влаштували сьогодні рідкісні переговори на високому рівні, намагаючись поліпшити відносини між двома державами.

На перших переговорах на найвищому рівні за останні 7 років корейці вивчали шляхи того, як поліпшити зв'язки, порушені тим, що Південна Корея і США періодично проводять військові навчання, які сильно обурюють Північ, повідомляє АР.

Зустріч була призначена несподівано і у великій таємниці за пропозицією КНДР минулого тижня. І сьогодні обидві сторони зустрілися в селі Паньминьчжоні, КНДР, недалеко від кордону. Порядок денний заздалегідь не підготовлявся.

Південнокорейська делегація на чолі з главою секретаріату Ради з національної безпеки Кім Гю Хеном обговорила ряд гострих питань з північними сусідами, яких представляв заступник голови Об'єднаного фронту Вон Дон Ен. Зокрема, обговорювалося питання возз'єднання сімей, розділених кордоном в результаті Корейської війни 1950—53-х років.

Північна сторона також закликала Південь відмовитися від військових навчань із США, які повинні початися в кінці цього місяця.

Нагадаємо, останні переговори на високому рівні між КНДР і Південною Кореєю проводилися в 2007 році. У березні 2013 року КНДР оголосила угоду про перемир'я, підписану нею з Південною Кореєю в 1950—1953 роках недійсною.

Читайте також:

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...