• Польські міста облаштують готелі для бджіл та джмелів

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 17 лютого 2014 року

Активісти польського відділення Greenpeace облаштують у Варшаві, Кракові та інших великих містах країни близько 100 «готелів» для бджіл, джмелів та інших комах, які запилюють квіткові рослини.

Акція, яка покликана створити сприятливі умови для життя та розмноження комах у великих містах, отримала назву «Прийми бджолу». Минулого року на спорудження вуликів було зібрано близько 80 тисяч злотих пожертв (більше 26 тисяч доларів), в той час як спорудження одного обійдеться в приблизно 800 злотих (більше 260 доларів), повідомляє «Укрінформ» з посиланням на координатора програми у польському відділені Greenpeace Улю Семьон.

«Готелі» для бджіл та інших комах будуть зроблені з натуральної деревини, а всередині їх облаштовуватимуть соломою, листям та іншими природними заповнювачами. Такі вулики будуть закриті захисною сіткою, щоб їх не змогли розорити хижі комахи та птахи.

Організатори акції передбачають, що такі дії допоможуть значно збільшити у великих містах чисельність комах, що запилюють квіткові рослини.

Читайте також: 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...