• Hyundai виставлять штраф за несправні потяги

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Неділя, 16 лютого 2014 року

Україна збирається виставити компанії Hyundai Rotem серйозні штрафні санкції за проблеми в роботі високошвидкісних поїздів, що тягнуться з року покупки.

Відповідна комісія з техогляду збереться в Києві наступного тижня. До її складу увійдуть найкращі фахівці української і південнокорейської компаній. Про це повідомив екс-прем'єр-міністр Микола Азаров на своїй сторінці в Facebook.

«Я тільки що переговорив з міністром транспорту та зв'язку з приводу засідання авторитетної комісії наступного тижня. Після розгляду питання щодо усунення дефектів стане ясно, коли відновиться експлуатація цих потягів», ― написав колишній прем'єр.

Азаров додав, що південнокорейської компанії за фактом несправностей будуть виставлені серйозні штрафні санкції. «Ми будемо прагнути відновити швидкісне сполучення цих поїздів якнайскоріше», ― запевнив він.

Нагадаємо, курсування поїздів «Інтерсіті +» призупинили в Україні після того, як в одному з них виявилася несправність кузова. Після цього всі 10 Hyundai зняли з маршрутів для проведення техогляду представниками корейської компанії-виробника.

Читайте також: 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...