• Всі затримані євромайданівці були звільнені - Пшонка

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Субота, 15 лютого 2014 року

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка сьогодні заявив, що в країні з СІЗО звільнені всі затримані учасники Євромайдану, повідомляє прес-служба ГПУ.

«На сьогодні у слідчих ізоляторах України немає жодної особи, хто був би заарештований з кримінальних проваджень із січневих подій в Києві та інших регіонах країни», ― цитує відомство повідомлення головного прокурора.

Пшонка пообіцяв, що до 18 березня ліквідує всі кримінальні справи євромайданівців і звільнить їх від кримінальної відповідальності, але за умови, що протестувальники звільнять захоплені адмінбудівлі та транспортні комунікації, що блокуються.

«Сьогодні абсолютно всім особам, які були затримані з кримінальних виробництв у рамках січневих подій, змінено запобіжний захід. Це акт доброї волі. Органи слідства і процесуальні керівники пішли на цей безпрецедентний крок, щоб вирішити конфлікт і зберегти громадський порядок. Це не поступка, а свідоцтво відповідальності. Якщо мітингувальниками будуть виконані умови Закону, я гарантую, що протягом місяця всі кримінальні справи стосовно учасників Євромайдану будуть припинені», ― зазначив генпрокурор.

Як наголошується в ГПУ, з 26 грудня 2013 року до 2 лютого 2014 року було затримано 234 людини за підозрою у скоєнні злочинів під час вуличних протистоянь і захоплення адміністративних будівель, ще 33-м громадянам вручені повістки.

Читайте також: 


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...