• Закарпаття стає центром лікування зубів — ЗМІ

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 13 лютого 2014 року

Закарпаття, завдяки дешевим цінам у вітчизняних дантистів, стає Меккою стоматологічного туризму, пише «УкрЗахідІнформ».

Мешканці західноєвропейських країн все частіше вдаються до послуг стоматологів у Східній Європі, зокрема тих, що у Закарпатті.

Європейці хоча й лікуються за медичним страхуванням, але в багатьох країнах страховий медичний поліс не включає лікування корінних зубів, а в США покриває лікування тільки від 1-го до 4-го зуба, зазначає видання.

Стоматолог Олег Немеш з Мукачева відзначив виданню «Карпатський об’єктив», що якщо в Австрії керамічну коронку можна придбати за 650 євро, в Угорщині — за 200—250, то в нас така ж вартуватиме 50 євро, тому це досить вигідно. Він каже, що іноземці, в основному німці та австрійці, в нього бувають частенько.

Надія Куцкір, мукачівський стоматолог, каже, що сусіди зі Словаччини та Угорщини, які є серед її клієнтів, довіряють дантистам Закарпаття ще й тому, що вдома на них хочуть тільки заробити.

«В Європі зуби лікують досить рідко, тільки коли ситуація важка чи неоднозначна. Зазвичай одразу пропонують видаляти та протезувати, що є набагато вигіднішим», — сказала Куцкір і додала, що й наші молоді стоматологи іноді теж ідуть цим шляхом, аби виманити в клієнта побільше грошей.

Олег Немеш зазначив, що в Україні лікують краще, ніж у сусідній Угорщині, Польщі та Словаччині, й про це знають європейці, які віддають перевагу закарпатським дантистам. За його словами, стоматологія є єдиною конкурентною галуззю нашої медицини, з якою можна вийти на міжнародний рівень.

Читайте також: 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...