• КМДА вночі намагались захопити

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 17 лютого 2014 року

У будівлі Київської міської держадміністрації знову неспокійно: після того, як 16 лютого протестувальники звільнили будівлю КМДА, пішовши на компроміс із владою, незгодні на поступки представники радикальної частини Майдану намагались захопити її.

Після опівночі до КМДА увійшли представники рухів КУПР, «Нарнія» та «Вікінги», ОУН, «Патріот України», Соціал-національної асамблеї та «Чорного комітету», повідомляє «Укрінформ». Радикально налаштовані протестувальники пояснили свої дії тим, що не хочуть іти на поступки владі і здавати адміністративну будівлю.

Нагадаємо, захоплені адміністративні споруди та частина проїзду на вулиці Грушевського звільнялись в рамках домовленості між опозиційними лідерами та діючою владою. Зі свого боку Генпрокурор України Віктор Пшонка пообіцяв запровадити амністію для всіх учасників Євромайдану, проти яких були відкриті кримінальні провадження за злочини та порушення, скоєні ними з 27 грудня 2013 року до 2 лютого 2014 року.

Представники самооборони Майдану і ВО «Свобода» намагались перешкодити радикалам, і до ранку взяли контроль над будівлею.

Читайте також: 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...