• Принц Вільям закликав знищити королівську колекцію слонової кістки

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 18 лютого 2014 року

Заради захисту слонів і носорогів британський принц Вільям закликав Букінгемський палац знищити всі предмети зі слонової кістки, що зберігаються в королівській колекції. Чимало з них представляє велику художню цінність.

Про це повідомила щоденній британській газеті Independent провідний британський приматолог і посол миру ООН Джейн Гудолл (Jane Goodall), посилаючись на слова герцога Кембриджського, який сказав, що «хотів би бачити всю колекцію слонової кістки Букінгемського палацу зруйнованою», пише The Guardia.

Як повідомляє видання, королівська колекція містить близько 1200 артефактів зі слонової кістки, багатьом з яких сотні років.

Принц Чарльз є активним захисником диких тварин. Він розпорядився прибрати зі своїх резиденцій всі предмети зі слонової кістки ще кілька років тому.

Днями раніше, 15 лютого 2014 року, представники 46 країн світу та 11 міжнародних організацій підписали в Лондоні декларацію проти браконьєрства та незаконної торгівлі видами диких тварин, що зникають, та їхніми частинами. Декларація, зокрема, покликана зупинити незаконну торгівлю рогами носорогів та бивнями слонів, яка, за світовими оцінками, перевищує £11,5 млрд на рік.

Читайте також: 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...