• У Києві знову загострилася ситуація

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 18 лютого 2014 року

У Києві сьогодні знову загострилася ситуація: горять машини, зводяться нові барикади, вибухають пакети з коктейлями Молотова, світлошумові гранати, міліція стріляє по мітингувальниках гумовими кулями і пускає в хід сльозоточивий газ.

Гарячі події розгорнулися на вулиці Грушевського біля стадіону «Динамо». Протестувальники знову палять автомобільні покришки, а біля будівлі Верховної Ради йде протистояння радикалів та міліції. Мітингувальники вимагають відставки президента України і повернення Конституції редакції 2004 року.

У конфлікті, що спалахнув з новою силою, представники влади звинуватили політичну опозицію. Та ж у свою чергу запевняє, що ніяких силових планів захоплення Ради або чогось ще з їхнього боку на сьогодні не було заплановано.

«Те, що відбувається сьогодні в Києві вважаю народним гнівом, який дійшов до межі і вилився через край. Своїм байдужим ставленням влада сама провокує людей», ― прокоментував депутат від партії «Батьківщина» Андрій Сенченко.

У свою чергу однопартієць Павло Петренко вважає, що відмовою опозиції в реєстрації постанови про повернення до Конституції 2004 року влада сама підштовхує країну до кровопролиття.

Нагадаємо, сьогодні вранці апарат Верховної Ради, посилаючись на голову парламенту Володимира Рибака, відмовився зареєструвати законопроект про повернення до Конституції 2004 року, підготовлений опозиційними фракціями.

Читайте також: 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...