• Влада і опозиція домовилися про перемир'я

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 20 лютого 2014 року

Представники влади та опозиції вчора пізно ввечері провели переговори, на яких сторонам вдалося домовитися про перемир'я на Майдані. Наступні переговори відбудуться сьогодні.

У зустрічі брали участь Президент України Віктор Янукович, спікер Верховної Ради Володимир Рибак, представники Адміністрації Президента Андрій Клюєв та Андрій Портнов, в.о. міністра юстиції Олена Лукаш і лідери партій «Батьківщина», «УДАР», «Свобода» — Арсеній Яценюк, Віталій Кличко та Олег Тягнибок, відповідно.

За підсумками зустрічі сторони досягли перемир'я і оголосили про початок переговорного процесу щодо припинення кровопролиття і стабілізації ситуації в країні.

«Я категоричний противник силових варіантів, і тим більше ― кровопролиття. Це мій життєвий принцип ― жодна влада не варта і краплі пролитої за неї крові. Тому в нинішньому конфлікті я з самого початку робив ставку на діалог..», ― цитує прес-центр Президента звернення Януковича.

У свою чергу на сайті «УДАРу» підтверджується, що вони отримали від Віктора Януковича запевнення в тому, що штурму Майдану не буде.

«Фактично йдеться про перемир'я. Подивимося, як після всіх обіцяних заходом санкцій Президент стримає слова», ― сказав Кличко.

«Влада планувала ввести надзвичайний стан і нічний штурм. Зараз ми можемо сказати, що Майдан штурмувати не будуть. Головне ― зберегти людські життя», ― зазначив Арсеній Яценюк після завершення зустрічі.

Нагадаємо, в ході антиурядових протестів, що спалахнули з новою силою 18 і 19 лютого, в Києві загинули 26 осіб, серед них 10 правоохоронців.

Читайте також:

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...