• Ісламісти пригрозили туристам, які зібрались до Єгипту

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Субота, 22 лютого 2014 року

Єгипетська ісламістське угруповання «Ансар Бейт аль-Макдіс» попередило іноземних туристів про небажаність туристичних поїздок до Єгипту після 20 лютого 2014 року.

«Радимо вам (туристам) залишити країну, поки ще не надто пізно», ― підкреслюється в повідомленні бойового крила руху «Брати-мусульмани», пише єгипетська газета «Аль-Ватан».

За даними видання, зараз «Брати-мусульмани» формують військові підрозділи муджахіддінів з метою терористичних атак в готелях.

Єгиптяни ж через погрози поки що не панікують, посилаючись на те, що це бойове угруповання нечисленне і здійснює лише поодинокі вилазки.

«Те, що бойовикам вдалося підірвати автобус, ― чиста випадковість. Думаю, військові цього більше не допустять. Зараз вони посилюють охорону курортів і намагаються нейтралізувати бойовиків. «„Ансар Бейт аль-Макдіс“ робить подібні заяви, щоб підірвати економіку країни. Адже відомо, що туріндустрія в Єгипті є одним з головних джерел наповнення нашого бюджету», ― цитує газета «Сегодня» коментар єгипетського революціонера Набила Рашвана.

Незважаючи на запевнення «про безпечні заяви» екстремістів, деякі українці задумалися про доцільність поїздки в Єгипет.

Нагадаємо, 17 лютого 2014 року на всесвітньо відомому дайвінг-курорті Табі 21-річний смертник підірвав себе в автобусі з південнокорейцями. В результаті загинули 4 людини, 14 отримали поранення. Відповідальність за теракт взяли на себе бойовики «Ансар Бейт аль-Макдіс».

Читайте також: 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...