• Київ: Пожежа в Будинку профспілок не вщухає

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 19 лютого 2014 року

У Києві продовжує горіти Будинок профспілок, зайнятий мітингувальниками Майдану Незалежності. Співробітники держслужби з надзвичайних ситуацій працюють у дуже складних умовах, рятуючи людей та матеріальні цінності. Пожежа може перекинутися на будівлю Національної музичної академії України, повідомляє прес-центр ДСНС.

Як відзначають у СНС, роботі пожежних заважають протестувальники, які також намагаються врятувати свої речі та їжу. При порятунку людей та гасінні пожежі постраждали 4 пожежники.

На Будинку профспілок вже згоріла башта з годинником і обрушилися конструкції між 4 і 5 поверхами. На місці події зараз працює 20 пожежних машин і більше 100 чоловік особового складу ДСНС. Зараз дороги навколо будинку по щиколотку залиті водою. Люди ходять по дерев'яних дошках і піддонах.

Пожежа в Будинку профспілок на Майдані Незалежності виникла в ніч з 18 на 19 лютого 2014 р. Через неможливість під'їхати до будівлі пожежно-рятувальні підрозділи змогли почати гасити вогонь, коли пожежею були охоплені 7 поверхів (з 3-го по 9-й).

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...