• З модного одягу попросили прибрати токсини

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 21 лютого 2014 року

Активісти «Грінпіс» у Мілані зажадали від місцевого модного будинку Versace не використовувати токсичні речовини у виробництві дитячого одягу та взуття.

В інтересах всіх дітей організація «зелених» приєдналася до тисяч людей в Мілані в день відкриття Тижня моди, 19 лютого.

«Ми стоїмо тут, щоб показати голу правду і приєднатися до юного короля у вимозі звільнити дитячу моду від небезпечних хімічних речовин у всьому світі. Прийшов час позбутися ілюзій і розкрити цей брудний секрет моди. Versace та інші подібні їй компанії повинні тримати свою репутацію і дати зобов'язання робити одяг, яким би ми всі пишалися. Valentino і Burberry вже пішли на це», ― цитує телеканал NTD активістку «Грінпіс» Кьяру Кампіоне.

Тиждень тому організація опублікувала звіт про нове дослідження. Згідно з ним в продукції Versace, Christian Dior, Dolce&Gabbana, Giorgio Armani та інших відомих брендів були виявлені висококонцентровані токсини.

В одязі і взутті всіх перелічених марок виявили такі речовини, як поліфторовані сполуки, фталати, етоксілати, нонілфенол і сурму. Найбільше токсинів було знайдено в дитячій куртці Versace.

Читайте також:

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...