• Вулицю Інститутську можуть перейменувати на честь «небесної сотні»

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 24 лютого 2014 року

Вулицю Інститутську в центрі Києва, на якій в антиурядовому протистоянні загинули десятки протестувальників, перейменують на вулицю Героїв небесної сотні.

Відповідну пропозицію було висунуто на «народному віче» столиці. Була навіть ініціатива перейменувати на честь «небесної сотні» всі вулиці Леніна на Україні, повідомляють «Вести».

Депутат від партії «Батьківщина» Андрій Пишний вже зареєстрував у Верховній Раді постанову про перейменування Інститутської.

Тим часом активісти не стали чекати голосування і почали заклеювати листками назву вул. Інститутська на будівлях написом вул. Героїв небесної сотні.

Також у київській адміністрації підтримали пропозицію про спорудження пам'ятника «героям Майдану» і «небесної сотні». Глава КМДА Володимир Макеєнко пообіцяв оголосити всеукраїнський конкурс на кращий архітектурний проект.

Нагадаємо, у центрі Києва з 18 по 21 лютого у збройному протистоянні протестувальників Майдану з правоохоронними органами та в ході розстрілу людей найманими снайперами, які вели вогонь з дахів будівель, за даними МОЗ, були вбиті 82 осіб. Проте за даними медичної служби Майдану число загиблих мітингувальників становить не менше 100 чоловік.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...