• Рух на московських дорогах став швидшим

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 24 лютого 2014 року

В аналітичному центрі «Яндекс. Пробки» відзначили зниження завантаженості автомобільного руху на вулицях Москви і збільшення середньої швидкості в середньому на 6%, причому швидкість руху продовжує зростати.

Глава департаменту транспорту Москви Максим Ліксутов пов'язує різке зменшення пробок та розвантаження доріг з появою в столиці Росії платних парковок.

«Їздити по Москві стало комфортніше, незважаючи на те, що в мегаполісі за останній рік з'явилося близько 200 000 нових авто», ― зазначив чиновник в інтерв'ю AutoNews.ru.

Місцеві автовласники на запитання видання також підтвердили, що їздити по Москві останні два місяці стало помітно комфортніше, якщо не зважати на завантаженість доріг у вихідні. Однак незалежні експерти пов'язують збільшення швидкості авторуху по московських дорогах не з платними парковками, а з Олімпіадою в Сочі.

«Багато тисяч чиновників і бізнесменів Москви поїхали на Олімпіаду. І відсоток людей, які виїхали в Сочі треба співвідносити не з багатомільйонним населенням столиці, а з кількістю автомобілістів. Подивимося, як зміниться ефект платного паркування, коли закінчиться Олімпіада. Але те, що в Москві стане тісніше після Ігор, ― це очевидно», ― прокоментував виданню AutoNews.ru директор НДІ Транспорту та дорожнього господарства Михайло Блінкін.

З його думкою частково згоден і координатор руху «Сині відерця» Петро Шкуматов, але пріоритет у прискоренні руху на московських дорогах він безпосередньо пов'язує з погодними умовами.

«Порівнювати нинішній зимовий трафік з торішнім некоректно. Торік у нас снігу випало майже під 2 метри заввишки. Права смуга і узбіччя були завалені заметами з людський зріст, дороги були звужені. Зараз же траси чисті, і снігу взагалі немає, адже сніг та ожеледь не сприяють активній їзді», ― зазначив Шкуматов.

Нагадаємо, за даними Центру організації дорожнього руху уряду Москви, з початку січня 2014 року завантаженість вулично-дорожньої мережі Москви знизилася на 12%.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...