• Киянам порадили не виходити з дому

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 20 лютого 2014 року
Оскільки в центрі Києва тривають запеклі вуличні бої між радикально налаштованими протестувальниками і правоохоронцями, МВС та КМДА закликали киян по можливості не виходити з дому і користуватися тільки громадським транспортом.

«Найкраще зараз взагалі не виходити з дому або обмежити пересування на власному транспорті. Такі заходи пов'язані з тим, що на вулицях Києва перебувають озброєні і агресивно налаштовані люди», ― повідомляється у прес-службах МВС та КМДА.

За повідомленням МВС, мітингувальники на Майдані Незалежності відкрито застосовують вогнепальну зброю щодо військовослужбовців та беркутівців. За їхніми припущеннями стрільба ведеться з будівлі консерваторії.

У свою чергу в опозиції стверджують, що бойові дії сьогодні вранці почали силовики (снайпери і автоматники), відкривши вогонь по людях з боку Інститутської. Станом на 13:00 в центрі Києва було поранено понад 20 правоохоронців, з лав «самооборони» вбито 13 протестувальників. Число жертв з кожною годиною зростає.

Тим часом активісти Євромайдану захопили в полон близько 60 правоохоронців. Їх тримають в будівлі Київської міської державної адміністрації. Радикально-налаштований «Правий сектор» пообіцяв мирно вирішити конфлікт, якщо Президент Віктор Янукович обмежить свої повноваження і силовики припинять вогонь, повідомляє «5 канал».

Читайте також: 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...