• Три президенти і кримські татари виступили проти проявів сепаратизму

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 26 лютого 2014 року

Меджліс кримськотатарського народу сьогодні скликає кримчан під стіни місцевого парламенту з метою не допустити прийняття Верховною Радою АРК «дестабілізуючих рішень» і зберегти територіальну цілісність України. Тут же на мітинг зберуться і прихильники радикальних проросійських організацій.

За даними Меджлісу, Верховна Рада Криму сьогодні на позачерговому засіданні (відбудеться о 15.00) може прийняти «непоправні рішення», які «підірвуть мир і злагоду на півострові», пише «Радіо Свобода».

До порядку денного Ради АРК внесено два питання: про суспільно-політичну ситуацію в Україні і Криму та звіт кримського Радміну.

На думку трьох українських президентів Леоніда Кравчука, Леоніда Кучми і Віктора Ющенка, до ситуації, яка загострюється в Криму, безпосередньо доклала руку Росія.

«Росія, яка весь час називала спроби наших міжнародних партнерів врегулювати ситуацію в країні «втручанням» у внутрішні справи України, зараз сама вдалася до прямого втручання в політичне життя Криму», ― цитує «Телеграф» спільну заяву президентів.

Екс-президенти наполягають, що «розпалювання ворожнечі між українськими регіонами, приниження української мови та відкрита неповагу до державних символів України має отримати належну оцінку».

Нагадаємо, вчора вранці сотні активістів заблокували будівлю Верховної Ради Криму. Вони вимагали проведення на півострові референдуму про незалежність від Києва і закликали звернутися за допомогою до Росії. Пізніше з будівлі кримського Радміну був знятий український прапор і встановлений російський.


Читайте також:

Реакція російського Кремля на події в Україні 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...