• Родіон Кірєєв, який судив Тимошенко, зник

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 26 лютого 2014 року

Адвокати Тимошенко взялися за пошуки знаменитого судді Родіона Кірєєва, який судив лідера української опозиції. Зараз він не ходить на роботу, в квартирі його матері теж нікого немає, пише газета «Сегодня».

У Печерському райсуді столиці на 25 лютого у Кірєєва було намічено 10 судових засідань, однак його кабінет був порожній. Помічник судді відповіла, що Кірєєв у відпустці.

Адвокати Тимошенко не виключають, що їхня підзахисна буде домагатися покарання для Родіона Кірєєва, який незаконно засудив її в 2011 році до 7 років тюремного ув'язнення.

«Це не помста, це логічно. Будь-яке злодіяння має бути покаране. До того ж є відповідне рішення Євросуду про те, що Кірєєв діяв незаконно. Заяви від Тимошенко поки що не надходило, але, скоріше за все, воно буде», ― сказав виданню адвокат Олександр Плахотнюк.

Захисник додав, що він вже цікавився Кірєєвим. За його припущеннями, суддя кудись поїхав ще минулого тижня.

У свою чергу сусіди його мами сказали журналістам газеті «Сегодня», що вже давно не бачили її.

Нагадаємо, 21 лютого 2014 року Верховна Рада України декриміналізувала низку статей КК і КПК України, в тому числі і статтю, за якою судили Юлію Тимошенко. Наступного дня екс-прем'єра звільнили зі стін лікарні «Укрзалізниці» і доставили в Київ на Майдан, де вона виступила перед учасниками акції протесту.


Читайте також:

Януковича оголосили у розшук — Аваков

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...