• Російська бронетехніка помічена в Криму

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 27 лютого 2014 року

На трасах, що ведуть до Сімферополя, вишикувалася черга російської бронетехніки. Близько десятка БТРів вийшли з російської бази поблизу села Укромне, ще кілька бронетранспортерів Чорноморського флоту РФ чергує в районі Чистенького під Сімферополем.

За даними голови Меджлісу Рефата Чубарова, у бік Сімферополя з різних його районів рухається близько 50 бронетранспортерів.

Як повідомляє видання Time-News, зараз у Крим терміново виїжджають працівники СБУ, щоб «знешкодити БТРи Росії». В Сімферополі ж по тривозі піднято особовий склад внутрішніх військ і міліції.

У свою чергу в.о. президента України Олександр Турчинов попередив керівництво Чорноморського флоту не залишати військовим територію військово-морської бази в Севастополі. В іншому випадку «будь-які пересування за межами територій, тим більше зі зброєю, будуть розцінені Україною як військова агресія», — підкреслив він.

Сьогодні вранці стало відомо, що озброєні невідомі особи (30 чоловік), які вночі 27 лютого захопили будівлі Верховної Ради Криму і Радміну і поставили на них російські прапори, були одягнені у камуфляжну форму з російськими гербами. Після того як вони вигнали міністерську охорону, до будівлі під'їхав автобус із ще трьома десятками військових. Всі вони були озброєні автоматами Калашникова, снайперськими гвинтівками і гранатометами.

Зараз нальотчики перебувають в урядових будівлях Криму. Коли туди намагалися увійти журналісти світових ЗМІ, загарбники підірвали світлошумову гранату. Ніяких вимог вони поки не висувають і вести переговори з головою кримського Радміну Анатолієм Могильовим відмовилися.

Нагадаємо, ситуація в Криму загострилася 25 лютого 2014 року у зв'язку зі зміною влади, що готувалася на півострові після перемоги Майдану. Вчора пізно ввечері, 26 лютого, прихильники проросійських організацій почали зводити біля кримського парламенту барикади і зносити туди автомобільні покришки, бочки, дрова та інші матеріали.


Читайте також:

Три президенти і кримські татари виступили проти проявів сепаратизму

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...