• За останні роки у Греції пройшло аж 20 тисяч страйків

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Неділя, 11 травня 2014 року

Відповідно до статистики Міністерства громадського порядку та захисту громадян Греції, у країні після початку кризи в травні 2010 року зафіксовано понад 20 тисяч страйків, з них понад 6 тисяч ― в Афінах, повідомляють місцеві ЗМІ.

В цілому у них взяли участь близько 30 мільйонів осіб (майже третина населення Греції). Проте ефективність акцій протесту вважається низькою.

Разом з тим у міністерстві, що відповідає за безпеку в Греції, немає точних статистичних даних про масові заворушення, тому дану статистику вважають неповною.

1-2 квітня 2014 року грецька поліція оголосила про заборону будь-яких демонстрацій у районах, прилеглих до будівель уряду в Афінах. Проте представники лівого крила та антиурядових профспілок кинули виклик поліції і влаштували акції протесту, що призвели до нової хвилі протистояння і насильства в країні.

Протести в Греції не вщухають і донині. Сьогодні безстроковий страйк оголосили фермери, виробники сільськогосподарської продукції і торговці «народних ринків». На цей раз учасники протестів виступають проти нового проекту закону, що забороняє вуличну торгівлю і роботу вуличних ринків поблизу магазинів з аналогічною продукцією.

Нагадаємо, протягом останніх п'яти років (2010-2014) найбільше мітингів перед парламентом Греції проводили представники партії СІРІЗА (Syriza) та Комуністичної партії, які підтримують урядову коаліцію. А з 2013 року частими мітингами здивувала всіх і неонацистська партія «Золота Зоря».


Читайте також:

MSCI позбавила Грецію статусу розвиненої країни 

Греки заражають себе ВІЛ заради грошової компенсації

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...