• Російські силовики можуть стати невиїзними

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 23 квітня 2014 року

Працівникам силових відомств у Росії, за повідомленням місцевих ЗМІ, заборонили виїзд до значної кількості зарубіжних країн, в тому числі до популярних курортів Єгипту, Туреччини та Болгарії.Повідомляється, що заборона на виїзд розповсюджується на російських поліцейських, працівників міграційної служби, МВС, службовців міноборони та Федеральної служби виконання покарання. Проте чи всім працівникам цих відомств не можна буде виїжджати за кордон, чи тільки тим, хто має доступ до таємної інформації, достеменно не відомо.

За даними LifeNews, до списку країн, заборонених для в’їзду працівникам російських силових відомств, потрапили, окрім названих курортних країн: США, Великобританія, Чехія, Італія, Японія, Мексика, Іспанія та Куба.

Таку інформацію вже частково підтвердив Михайло Пашкін, голова Координаційної ради профспілки співробітників МВС Михайло Пашкін. У Раді Безпеки РФ повідомили, що таке питання розглядається, проте остаточного рішення по ньому прийнято не було.

Загалом у силових відомствах Російської Федерації працює близько 4 мільйонів службовців. Чи потрапить Україна у список заборонених для в’їзду країн, не повідомляється.


Читайте також:

Опитування: Росіяни не підтримують субсидування Криму

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...