• Третина мешканців Сходу не бачить гідного кандидата в президенти

  • Вівторок, 22 квітня 2014 року

Результати, проведені Київським міжнародним інститутом соціології, говорять про те, що більше третини жителів Сходу не підтримують жодного кандидата в президенти, і в порівнянні з жителями інших регіонів України це найбільший показник.

Житель Краматорська Олексій — безробітний. Сім місяців тому він, як і багато його земляків, працював у Росії. Сьогодні сподівається, що з новим президентом в Україні з'являться і нові робочі місця.

«Я очікую, що новий глава держави робитиме реальні кроки з виведення країни з кризи, буде проведена реальна боротьба з корупцією, прийняті радикальні заходи, а не так, як це було при Януковичі. Тому для мене зараз не так важливі особисті якості кандидата, скільки його політична воля реально змінити країну на краще», — сказав він.

Олексій вірить, що новий лідер держави виправдає його сподівання. Він з дружиною і дітьми йдуть на вибори і точно знають, за кого вони будуть голосувати. Однак ця сім'я помітно виділяється на тлі інших жителів Краматорська.

Згідно з опитуванням, проведеним місцевим сайтом «Новини Краматорська» багато жителів міста не бачать гідного кандидата в президенти. 40% із майже 7000, що взяли участь в опитуванні на порталі, вважають, що гідний претендент відсутній. При цьому, 15% віддали б свої голоси за Петра Порошенко, а за Сергія Тігіпка проголосували б 8% жителів міста.

Схожа ситуація і в масштабах регіону. Згідно з опитуванням, проведеним Київським міжнародним інститутом соціології, найбільше шансів на Сході у Сергія Тігіпка. За нього проголосували б 16,7% виборців. Друге і третє місце поділили Петро Симоненко і Петро Порошенко відповідно. Бачать своїм президентом Юлію Тимошенко — тільки 4,5% виборців.

Серед усіх українців відмовляються підтримати когось із кандидатів 10% виборців. Водночас основна гонка розгорнеться між Петром Порошенком і Юлією Тимошенко. При цьому Петра Порошенка готові підтримати 21% українців, у той час як Юлію Тимошенко — 11%.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...