• В Україні завершено часткову мобілізацію

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 16 квітня 2014 року

Міноборони України виконало намічений план часткової мобілізації. Призовники вже пройшли курс навчання та комплекс підготовки і готові до виконання завдань, намічених Радою національної безпеки і оборони (РНБО).

Про це заявив в.о. міністра оборони країни Михайло Коваль в ефірі Першого національного, передає прес-служба Міноборони.

«Збройні Сили України відповідають за територіальну цілісність і оборону нашої держави, тому виконують всі завдання і функції в рамках широкомасштабної антитерористичної операції відповідно до законодавства країни», ― підкреслив генерал-полковник.

Він також зазначив, що ВСУ володіють повною інформацією про дислокацію російських військ уздовж українських кордонів.

Тим часом, кандидат у президенти Юлія Тимошенко вважає, що зараз в країні необхідно оголосити загальну мобілізацію, оскільки «йде повноцінне вторгнення Росії в спробі завоювати Україну».

Нагадаємо, в суботу-неділю на сході України озброєні люди здійснили захвати відділів міліції та виконкомів в більш ніж половині міст Донбасу. Найбільш криваві події розгорнулися в Слов'янську, де в ході антитерористичної операції загинув офіцер СБУ. З обох сторін було поранено 9 чоловік. Серед них керівник Антитерористичного центру при СБУ Костянтин Пожидаєв і двоє громадян Росії. Далі широкомасштабна антитерористична операція продовжиться спільно з миротворчими силами ООН.


Читайте також:

ООН погодилася приєднатися до антитерористичної операції на сході України

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...