• Долар має стабілізуватися протягом місяця — експерт

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Неділя, 13 квітня 2014 року

Курс іноземних валют відкотиться назад найближчим часом. Про це заявив економіст-політик Ігор Уманський в ефірі телеканалу «Україна».

«Останнім часом НБУ зайняв позицію стороннього спостерігача на міжбанківському валютному ринку, і ті події, які ми бачимо, відбуваються там без його участі. Зараз резерви Нацбанку дуже низькі. З іншого боку у нього є величезна кількість важелів впливу на учасників ринку, особливо на тих, хто цей ринок розгойдує», ― сказав екс-міністр фінансів.

На його думку, ситуація на валютному ринку шокує і людей, і сам ринок.

«У мене немає сумнівів, що курс, який є на сьогоднішній день, не відповідає реальним передумовам, він неадекватний, тому, безумовно, відкотиться назад. Не піддавайтеся паніці, курс повернеться до 10-11 грн протягом місяця», ― запевнив експерт.

Водночас Уманський зазначив, що панічними настроями людей користуються певні гравці та через відсутність регулятора на ринку будуть качати курс вгору-вниз, щоб заробити додаткові надприбутки.

«Не здивуюся, якщо найближчим часом курс поб'є нові рекорди, але повторюю, це короткострокова тенденція, і курс, безумовно, повернеться в новий коридор», ― зазначив він.

Відзначимо, на 10 квітня офіційний курс гривні до іноземної валюти становить: $100 = 1261,7898 грн, €100 = 1740,5129 грн, 10 руб. = 3,5296 грн.

Нагадаємо, спочатку квітня голова Національного банку України Степан Кубів заявив, що НБУ не витратить ні копійки на підтримку курсу гривні, оскільки коливання національної валюти повинні бути ринковими.


Читайте також:

НБУ не витратить ні копійки на підтримку курсу гривні

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...