• Курс рубля до гривні у Криму знижений до 3,1

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Субота, 12 квітня 2014 року

Кримська влада знизила курс рубля за розрахунками та нарахуваннями з 3,8 руб. за гривню до 3,1 рубля, повідомляє Міністерство інформації та масових комунікацій РК з посиланням на рішення місцевого уряду.

Згідно з повідомленням, до 16 квітня 2014 року включно при перерахунку цін на товари, тарифів і вартості послуг усі суб'єкти господарювання, що діють на території Республіки Крим, повинні використовувати коефіцієнт перерахунку цін з гривні на рубль у розмірі 3,1.

Дане рішення прийнято з метою забезпечення «доступності товарів і послуг для населення, задоволення споживчого попиту і зміцнення курсу рубля по відношенню до української національної валюти», наголошується у повідомленні.

Таким кроком місцева влада також вирішили боротися з «винахідливими» громадянами, які намагаються виручити для себе від 20 до 30% прибутку, граючи на різниці курсу при отриманні гривні.

Раніше керівництво Радміну Криму запевняло, що збереже курс на рівні 3,8 руб/1 грн до кінця цього року.

В Україні ж на сьогодні валютний курс рубля по відношенню до української гривні становить 3,02821 руб/1грн (1000 руб = 330,22767 UAH).


Читайте також:

НБУ не збирається штучно підтримувати курс гривні

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...