• В Україні відкрився IV Книжковий Арсенал

  • Валерія Пампуха | Велика Епоха
    Середа, 9 квітня 2014 року

В Україні відкрилася одна з головних літературних подій року — IV Книжковий Арсенал, який проходитиме протягом п’яти днів, з 9 до 13 квітня.

Цей міжнародний фестиваль гуртує навколо себе письменників, поетів, видавців та ілюстраторів з України, а також з-за кордону. Зокрема, цього року почесним гостем є Франція. Місія проекту — заохочення до читання та осмислення сучасної літератури.

Відкриття відбулося за участі почесного посла Французької республіки — пана Алена Ремі. Також були присутні франкомовні письменники, журналісти та видавці: Міріам Аніссімов, Жорж Ніва, Сільвен Тессон, Седрік Гра, Юго Прадель та Девід Фоенкінос, які проводитимуть зустрічі протягом усього Книжкового Арсеналу.

Окрім учасників із Франції, на Арсенал також завітають митці інших країн: Польщі, Чехії, Німеччини. Проект розрахований на різну вікову аудиторію: поки батьки слухають вірші Жадана, діти можуть відвідати уроки малювання європейських ілюстраторів.

Новим проектом Книжкового Арсеналу стане Зал Філософії. Тут проводитимуть лекції, воркшопи, показуватимуть фільми та ролики. Зокрема, будуть представлені рефлексії молодих та вже знаних філософів щодо останніх подій в Україні — «Інтелектуальні образи Майдану: між революцію і війною».

IV Книжковий Арсенал — подія для всіх тих, хто відчуває причетність до інтелектуальної еліти.


Читайте також:

Леонід Кравчук радить українцям читати «Дев'ять коментарів про комуністичну партію»

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...