• 400 українських військових виводять техніку із Криму

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 4 квітня 2014 року

Основні українські підрозділи вже покинули кримський півострів. Там залишилися лише 400 українських військових, які займаються виведенням техніки.

«Всі основні підрозділи вже вийшли, а це 1389 чоловік. З них 473 офіцери, 784 солдатів-контрактників і сержантів, 2 працівника ЗС України і 130 членів сімей військових, з яких 41 дитина. У Криму залишився тільки обслуговуючий персонал для виведення військової техніки. Їхня кількість весь час змінюється», ― повідомляє Міноборони України з посиланням на Головне управління персоналом Генштабу ЗСУ.

З метою організації зустрічей і збору військовослужбовців та членів їхніх сімей на території України нині працюють три збірно-пересильних пункти: у напрямку Армянськ―Херсон (з розміщенням в с. Ставки), Армянськ―Нова Каховка (з розміщенням в с. Першокостянтинівка) і в напрямку Чонгар― Новоолексіївка (з розміщенням в с. Чонгар). Всі ці пункти обладнані наметами і засобами для приготування їжі та відпочинку.

Також збірні пункти Озброєння ЗС України та Повітряних Сил розгорнуті в містах Київ, Миколаїв, Вінниця, Одеса та Очаків. З метою забезпечення тимчасового проживання, військовослужбовцям та членам їхніх сімей підготовлено 1604 койко-місця з фондів 11 військових частин. Надалі кількість койко-місць планується наростити до 2500.


Читайте також:

Пістолет Макарова на чорному ринку України подорожчав втричі

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...