• Без електроенергії залишилася більша частина Кримського півострова

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 24 березня 2014 року

Сімферополь, Ялта, Феодосія і Керч із 23 березня були частково відключені від електроенергії. В енергетичній компанії «Укренерго» пояснили це введенням обмеження поставок електроенергії до Криму на 50%.

У «Крименерго» ж повідомили, що споживання електроенергії в Криму обмежили до 300 МВт, і що це пов'язане з технічними проблемами і виведенням у ремонт ліній електропередач «Мелітополь―Джанкой » і «Каховка―Островська», які належать «Укренерго».

«Ми приносимо свої вибачення нашим клієнтам за відключення частини півострова від електропостачання з незалежних від нас причин. Сподіваємося, що „Укренерго“ зможе відновити дві магістральні лінії електропередач у максимально швидкі терміни», ― запевнив гендиректор «ДТЕК Крименерго» Едуард Соколовський на сайті компанії.

У свою чергу кримський прем'єр Сергій Аксьонов зазначив, що Крим був готовий до такого повороту подій.

«Зменшення поставок електроенергії ― це спроба шантажу Росії з боку Києва. Але ніякої катастрофи, кризи або колапсу у нас не буде. В гіршому випадку ми перейдемо на погодинну подачу електроенергії. Більшу частину цієї проблеми ми усунемо протягом півтора місяців», ― написав він у Твіттері.


Читайте також:

Сьогодні Крим переходить на рубль

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...