• Опального російського історика запросили на роботу до Києва

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 5 березня 2014 року

Професора філософії Андрія Зубова, нібито звільненого з МДІМВ після публікації їм антивоєнної статті, Київський національний університет імені Тараса Шевченка запросив до себе на роботу, повідомляє прес-центр навчального закладу.

«Від імені нашого ректорату запрошуємо професора Андрія Зубова до Київського національного університету на роботу професором Інституту міжнародних відносин. Будемо раді бачити в наших рядах видатного історика та чесну людину і вченого», ― пишеться в оголошенні.

Відповідальний редактор «Історії Росії, ХХ століття» Андрій Зубов за інформацією ЗМІ був звільнений з кафедри філософії МДІМВ кілька днів тому за так звані «фашистські висловлювання». Проте сьогодні ректор провідного російського вузу Анатолій Торкунов запевнив місцевим ЗМІ, що ще ніяких повідомлень професору про відставку адміністрація МДІМВ не направляла.

Нагадаємо, 1 березня Зубов опублікував у газеті «Ведомости» критичну статтю щодо введення російських військ до Криму. В ній, зокрема, він провів аналогію політики Путіна з тим, як діяв Гітлер у 30―40-і роки XX століття. Після цієї публікації історику було запропоновано звільнитися за власним бажанням, інакше йому пригрозили звільненням за наказом ректора. За власним бажанням звільнятися Зубов відмовився.


Читайте також:

«Велика сімка» пригрозила бойкотом Росії

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...