• Путін висловився щодо Будапештських угод, що гарантують цілісність України

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 4 березня 2014 року

Президент Росії Володимир Путін сьогодні заявив на прес-конференції в Ново-Огарьово Московської області, що на території України виникає нова держава, з якою Росія не підписувала жодних документів.

«Що стосується Будапештських угод ... У Києві та на Україні в цілому стався антиконституційний переворот і збройне захоплення влади. Мені важко не погодитися з експертами, які вважають, що на українській території виникає нова держава. А з ним ми не підписували жодних документів», ― цитує прес-служба російського президента промову Путіна.

Він підкреслив, що вважає нову владу незаконною.

«Чи є сьогоднішня українська влада легітимною? Парламент ― частково так, а всі інші ― ні, і тим більше виконуючий обов'язки президента. Легітимним президентом юридично є тільки Янукович, але у нього немає ніякої влади», ― продовжив Путін.

Між тим він заявив, що вважав, вважає і буде вважати Україну не тільки найближчим сусідом РФ, а дійсно сусідньою братською республікою, і що українські та російські військовослужбовці будуть не по різні сторони барикад.

Нагадаємо, вчора після відвідування загальновійськового полігону Кирилівської в Ленінградської області Володимир Путін віддав наказ військам Західного і Центрального військових округів до 7 березня повернутися в місця постійної дислокації.

Відзначимо, Будапештський меморандум, що передбачає нерозповсюдження ядерної зброї, був підписаний Великобританією, США, Україною і Росією в 1994 році. Один пунктів угоди каже про надання Україні гарантій її суверенітету і безпеки. Завтра в Парижі країни-учасники спільного документа проведуть переговори стосовно територіальної цілісності України.


Читайте також:

Міноборони Росії раптово розгорнув масштабну перевірку боєздатності

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...