• Путін наказав російським військам повернутися до місць дислокацій

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 4 березня 2014 року

Верховний головнокомандувач Збройними Силами Російської Федерації Володимир Путін наказав військам Західного і Центрального військових округів, які брали участь у «раптових військових вченнях», до 7 березня повернутися в місця постійної дислокації, повідомляє прес-центр Міноборони РФ.

Свій наказ президент Росії віддав після вчорашньої поїздки до Ленінградської області, де він відвідав загальновійськовий полігон Кирилівський і спостерігав за ходом навчань.

Після того як Володимиру Путіну був представлений рапорт про «успішні навчання», він віддав наказ всім російським військам і з'єднанням почати повернення в місця постійної дислокації.

У ході навчання планувалося розіграти ведення бойових дій, висадку десанту в район умовного супротивника з метою ізоляції і розгрому. Однак десантування в тил умовного противника довелося скасувати через погану погоду, наголошується на сайті військового відомства.

«Правильно, ризикувати не потрібно», ― сказав Путін, схваливши рішення військового керівництва скасувати десантування.

Нагадаємо, 1 березня 2014 року Рада Федерації РФ підтримала дії Володимира Путіна у використанні ЗС РФ на території України, після чого російські військові блокували українські військові служби в Криму.


Читайте також:

«Велика сімка» пригрозила бойкотом Росії

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...