• «Велика сімка» пригрозила бойкотом Росії

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 3 березня 2014 року

Лідери країн-учасниць «Великої сімки» засудили вторгнення військ Росії на територію України і пригрозили бойкотом, якщо Володимир Путін не виведе війська.

«Ми, лідери США, Канади, Великобританії, Італії, Франції, Німеччини та Японії, а також президенти Європейської Ради та Єврокомісії об'єдналися сьогодні, щоб засудити очевидне порушення російською стороною суверенітету і територіальної цілісності України», ― цитує заяву лідерів G7 «Укрінформ».

У документі підкреслюється, що військові дії Росії порушують принципи і цінності G-7 і G-8. У зв'язку з цим країни «Великої сімки» вирішили призупинити свою участь у саміті G-8, запланованому на червень цього року в Сочі.

Вони також пообіцяли підтримувати Україну в здійсненні реформ з відновлення політичної та економічної стабільності, в тому числі і підтримку з боку МВФ. Місія Міжнародного валютного фонду почне роботу в Києві вже цього тижня, щоб оцінити потреби української держави.

Нагадаємо, 1 березня 2014 року Рада Федерації РФ одноголосним рішенням підтримала дії Володимира Путіна щодо використанні Збройних сил Росії на українській території.


Читайте також:

У Москві затримали понад 350 осіб на антивоєнних акціях

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...