• Ціни на техніку змінюють по три рази на день

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 27 лютого 2014 року

Стрімке подорожчання долара в Україні призвело до того, що інтернет-магазини не встигають змінювати ціни на товар.

«Якщо розраховуватися готівкою, то курс долара у нас зараз становить 10,5 грн за долар, а якщо за безготівковим розрахунком, то 11 грн за долар. Але через годину або дві курс валюти може змінитись, і ми в черговий раз перепишемо ціну товарів», ― цитують «Вести» коментар одного з менеджерів інтернет-магазину Rozetka.

За його словами, ціни на одяг і взуття у них поки залишаються на тому ж рівні, а ось на техніку, особливо імпортну, вони не встигають змінювати ціни. При покупці чергового товару їм доводитися щоразу дзвонити і уточнювати його вартість.

У свою чергу експерти поки не беруться прогнозувати, до якої позначки і як стрімко буде підніматися курс долара. Наприклад, сьогодні станом на 15.20 середній курс долара в банках України становив 10,7965 (при покупці) і 11,2035 (при продажі). Двома тижнями раніше його поріг на міжбанківському ринку становив 8,77―8,78 грн за долар.

Як повідомляли «Факти», обвал гривні в Україні почався після того, як НБУ оголосив про проведення валютних інтервенцій, перехід до формування офіційного курсу за результатами міжбанківських торгів, відмову від політики утримування фіксованого курсу і введення заборони на цілий ряд операцій на валютному ринку.

Нагадаємо, вітчизняні банкіри прогнозували девальвацію гривні ще в серпні минулого року і вважали її неминучістю. Однак однозначних оцінок глибини і стрімкості знецінення нацвалюти не було.


Читайте також:

Український бізнес виводить гроші з банків

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...