• Військові Росії блокують українські військові бази в Криму

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 3 березня 2014 року

Загальна обстановка в Криму за останню добу характеризується постійними нападами екіпірованих військовослужбовців Росії на підрозділи Державної прикордонної служби України, повідомляє Держприкордонслужба.

В даний час продовжується блокування будівлі Азово-Чорноморського регіонального управління, штабу Сімферопольського загону, відділу прикордонної служби «Керч», Керченського загону морської охорони, Севастопольського загону морської охорони і Севастопольського військового училища.

Одночасно на поромній переправі «Крим-Кавказ» спостерігається накопичення бронетехніки, а в акваторії Чорного моря йдуть активні переміщення кораблів російських ВМС Чорноморського, Балтійського і Північного флоту Росії, що є порушенням вимог Угоди між Україною та РФ щодо питання перебування ЧФ на українській території.

У той же час у Міністерстві оборони України запевняють, що офіцери штабу ВМС ЗС України і моряки ВМС діють згідно зі статутом ЗС країни і залишаються вірними присязі. Після захоплення українських морських підрозділів в Севастополі особовий склад цих загонів передислокувався в інше місце, говориться в повідомленні Держприкордонслужби.


Читайте також:

«Велика сімка» пригрозила бойкотом Росії

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...